O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej firmy brukarskiej KRISBRUK. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Szczytnie koło Warszawy.

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która od wielu lat odnosi sukcesy w branży budowlanej.  Specjalizująca się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju usług związanych z brukarstwem.

Usługi brukarskie świadczymy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, głównie z województwa mazowieckiego. Swoją ofertę kierujemy także do Klientów instytucjonalnych, a także do urzędów miast i gmin.

Nasza kadra to doświadczeni fachowcy, którzy wykonują swoją pracę rzetelnie i skrupulatnie.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, potrafimy urzeczywistnić każdą Państwa wizje. Zaaranżujemy przestrzeń przydomową lub miejską w sposób nowoczesny i unikalny.  

Satysfakcja Państwa jest dla nas priorytetem

Powierzając nam układanie kostki brukowej, granitowej lub innych wyrobów z kamienia, mają Państwo gwarancję, że zlecenie zostanie wykonane zgodnie ze wszystkimi standardami i sztuką brukarską.

Nasi fachowcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania w celu rozwiania jakichkolwiek wątpliwości. Świadczymy doradztwo każdej kwestii, począwszy od aranżacji, a skończywszy na odpowiednich zabiegach, które mają na celu utrzymanie czystości oraz konserwację kostki.

pattern on the pavement

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.